🖤 Při nákupu nad 2.500 Kč hrdá DYKKA plátěnka jako dárek 🔥

Děti to chtěj vědět taky

Neohodnoceno
Značka: Konsent
450 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Kniha o respektujících vztazích a sexuálním zdraví.

Detailní informace

Anonymní doručení
Vegan & etické produkty
Vrácení zdarma
Poradíme vám s výběrem
Posíláme i na Slovensko

Detailní popis produktu

Kniha Děti to chtěj vědět taky je pomůckou pro všechny rodiče, prarodiče, tetičky, strýčky a další, kteří se chtějí aktivně podílet na sexuální výchově dětí a poskytnout jim kvalitní a ověřené informace bez mýtů a stereotypů. Kombinuje odborný výklad s osobními výpověďmi, modelovými ukázkami konverzací a rozhovory s odborníky a odbornicemi na specifické oblasti sexuálního zdraví, a pokrývá tak klíčová témata jako sexuální chování dětí, dětská masturbace, sexuální orientace a genderová identita, sex nebo sexuální násilí. Ukazuje, že rodiče mohou být těmi, za kterými si dítě přijde pro radu, že s rozhovory o vztazích a sexuálním zdraví můžeme začít už od nejútlejšího věku a že sexuální výchova není jenom o navlékání kondomů na banán a rozdávání vložek.
 
Autorky
Mgr. Dagmar Krišová a Mgr. Marcela Poláčková jsou odbornice na sexuální výchovu a prevenci sexuálního násilí. Dlouhodobě spolupracují s organizací Konsent, kde tvoří metodiky sexuální výchovy pro učitelky a učitele a materiály pro rodiče. Vedou workshopy prevence sexuálního násilí na základních a středních školách a učí dospělé, jak s dětmi a dospívajícími otevřeně mluvit o intimních tématech.

Dagmar Krišová je sociální pedagožka, zabývá se genderem a sexualitou ve vzdělávání a sexuální výchovou.

Marcela Poláčková je psycholožka, zabývá se prevencí sexuálního násilí a sekundární viktimizace lidí, kteří sexuální násilí zažili.

Konsent založila Johanna Nejedlová v roce 2016. Dnes máme na kontě tisíce hodin workshopů na školách, stovky proškolených lidí na akademické půdě i ve firmách, barech, klubech a dalších organizacích. Advokační činností se také dlouhodobě zasazujeme například o úpravu definice znásilnění. Sledujte nás Facebooku nebo Instagramu, kde boříme mýty o sexu a vztazích malými jednohubkami každý den.

 

formát: 165 x 230 mm
paperback
228 stran
ISBN: 978-80-11-02449-9
vydává: Konsent, z. s

Konsent je organizace, která boří mýty o sexu a sexuálním násilí. Na DYKKA najdete jejich první knihu Děti to chtěj vědět taky, kde radí rodičům a pečujícím, jak mají mluvit o sexu, tělesnu a respektujících vztazích s dětmi.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz