Prosím pozor! Objednávky od neděle (17.9.) do úterý (19.9.) odešlu ve středu 20.9. Dopřála jsem si 3 dny offline a vyrazila do lesa :) Díky za pochopení a ve sředu se budu zase těšit! Kateřina

dlouhé bindery

Dlouhý binder vypadá jako tílko, které normálně zastrčíte do kalhot. Jeho výhodou je, že nestahuje pouze hrudník, ale i boky a břicho. Tento binder je opravdu hodně těsný, volte aspoň o jednu až dvě velikosti větší.

Nedoporučujeme nosit binder víc než 8 hodin denně. Spěte a cvičte vždy bez binderu. Článek o bezpečném nošení binderu najdete tady.

2 položek celkem

Cena

3802290
13802290
dykka polštářky bradavky 3.jpg
380 Kč

Silikonové polštářky pro skrytí bradavek pod bindery. Zabraňuje také bolestivému tření bradavek o svrchní materiál. 

  • Průměr: 7 cm
  • Barva: tělová / nude
  • Znovu použitelné
  • Stačí omýt vlažnou vodou
0021
dykka dlouhý binder 1
2 290 Kč

Základní binder ve střihu tílka v extra pevném provedení. Díky jeho délce je velmi efektivní a stahuje také křivky boků a břicha. Vhodný pro větší velikosti. Pevně drží, ale zároveň je dostatečně měkký a pohodlný. Tento binder je opravdu hodně těsný, volte ideálně o 2 velikosti větší, než vám radí tabulka velikostí.

 

70/XL

Dlouhý binder má zploštit hrudník, skrýt křivky prsou a také boků. Je vyrobený z extra pevného materiálu, který je dvojitý jak vpředu, tak na zádech.

Při výběru dlouhého binderu je extra důležité zvolit správnou velikost, aby vám dobře sedl a nikde vás neškrtil nebo nedusil. Tento binder je opravdu hodně těsný, volte proto aspoň o jednu velikost větší. Pokud se blížíte horní hranici velikosti, nebojte se vzít o 2 velikosti větší.

Dodržujte golden rules pro bezpečné nošení binderu. Nedoporučujeme nosit binder více než 8 hodin denně a vždy spěte a cvičte bez binderu. To pomůže minimalizovat riziko zdravotních problémů spojených s nošením tohoto produktu.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně výběru nebo používání binderu, nebojte se mi napsat nebo zavolat. Ráda vám poradím s výběrem. 

Anonymní doručení
Vegan & etické produkty
Vrácení zdarma
Zboží skladem v ČR
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz