🖤 Při nákupu nad 2.500 Kč hrdá DYKKA plátěnka jako dárek 🔥

masturbátory

Objevte špičkové designové masturbátory Tenga určené pro lidi s penisem a navržené s ohledem na potěšení. Designové masturbátory v pastelových barvách vám poskytnou intenzivní stimulaci, ale také dodají vašemu intimnímu okamžiku jedinečný estetický zážitek. Masturbátory Iroha zdůrazňují spojení špičkového designu a intenzivního potěšení.

TENGA Puffy je řada opakovaně použitelných masturbátorů. Jejich tvar je navržený tak, aby umožňoval jednoduchou a jemnou stimulaci penisu. Materiál, ze kterého jsou vyrobené, je velmi měkký a hladký, což poskytuje jedinečné pocity. Puffy má tři varianty s odlišnými vnitřními detaily, které lze upravovat podle preference. Použití je snadné - stačí nanést lubrikační gel na vodní bázi, vsunout penis dovnitř a pohybovat masturbátorem nahoru a dolů. Pro intenzivnější stimulaci může být pouzdro stlačeno a upraven tlak a poloha. Puffy nabízí zcela nové pocity při masturbaci.

Testováno na lidech s velmi pozitivními výsledky! 

Vybrat si můžete ze třech variant: Latte Brown, Mint Green a Sugar White, přičemž každá z nich je vybavena jinými vnitřními detaily.
Sadu TENGA jsme navrhli pro majitele penisů, kteří dávají přednost jemnější stimulaci, kterou mohou přímo ovládat. Když si Puffy poprvé vezmete do ruky, okouzlí vás superměkkým a hebkým materiálem zabaleným do výsostně hladkého silikonového obalu. Právě tato kombinace materiálů vytváří jedinečné pocity, které TENGA Puffy nabízí. Zmáčkněte pouzdro a vyvíjejte libovolně velký nebo malý tlak!

Jak se PUFFY používá?

Používání TENGA Puffy nemůže být jednodušší!

Než začnete, sejměte uzávěr a namažte místo zavádění a vnitřní detaily svým oblíbeným lubrikantem na vodní bázi. Jakmile je vše pěkně kluzké, zasuňte penis a pohybujte TENGA Puffy nahoru a dolů. Příjemné, že? To ale není všechno! To, co dělá Puffy výjimečným, je ultra měkký obal, který obklopuje vnitřní detaily. Pro ještě intenzivnější stimulaci sevřete a zmáčkněte pouzdro. Úpravou tlaku a polohy během používání můžete zažít jinou stimulaci, než jakou nabízejí vnitřní detaily!

Jaký je to pocit?

Dvěma slovy, jako z jiného světa! 

4 položek celkem

Cena

13301980
113301980
Masturbátor PUFFY by Tenga white
1 980 Kč

Luxusně měkký stroker, který váš penis ponoří do naducaného obláčku a ukáže vám nebe. Puffy má těsnou a dráždivou vnitřní strukturu a hedvábně hebké tělo, které můžete ovládat silou vlastního stisku. Je to, jako jemně mačkat obří čerstvý marshmallow. Jenom o dost lepší.

309
Masturbátor PUFFY by Tenga latte (2)
Dykka tip
1 980 Kč

Luxusně měkký stroker, který váš penis ponoří do naducaného obláčku a ukáže vám nebe. Puffy má těsnou, dráždivou vnitřní strukturu a hedvábně hebký obal, který můžete ovládat silou vlastního stisku. Je to, jako jemně mačkat obří čerstvý marshmallow. Jenom o dost lepší.

307
stroker.1 1500x dykka
1 830 Kč

S2 ručně vyráběný stroker z prvotřídního silikonu. 

171/A
stroker S1 V2
1 330 Kč

S1 V2 je ručně vyráběný stroker z prvotřídního silikonu. 

159/A
Anonymní doručení
Vegan & etické produkty
Vrácení zdarma
Zboží skladem v ČR
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz