🖤 Při nákupu nad 2.500 Kč hrdá DYKKA plátěnka jako dárek 🔥

Überlube

Überlube je luxusní lubrikant, který okamžitě klouže a vydrží vaše tempo tak dlouho, jak je potřeba, aniž by začal být lepkavý. Navíc tohle gel má krásnou minimalistickou lahvičku z tvrzeného skla s praktickým dávkovačem. A teď bacha! Můžete ho dokonce používat i pod vodou, protože se nerozpouští. Můžete tak v klidu rozjet vodní hrátky na plné obrátky!

Überlube nevytváří žádnou ulepenou vrstvu, ale snižuje tření, takže přenáší i ty nejjemnější vzruchy. Navíc má hedvábně jemný pocit, který vás přitahuje k nekonečnému doteku. A když se nakonec rozhodnete přestat, Überlube se snadno rozptýlí a nechá jen hebkou a zvlhčenou pokožkou.

Pro zajištění kompatibility s vašimi hračkami doporučujeme vyzkoušet Überlube se silikonovými pomůckami. Überlube funguje na silikonové bázi a je bezpečný pro použití s kondomy z přírodního kaučukového latexu a polyisoprenu, ale s polyuretanovými kondomy používejte opatrně.

Überlube neobsahuje žádné konzervanty, parabeny, vůně ani chutě, takže ho můžete používat kdekoli, kde potřebujete snížit tření. Ať už jste sportovec trénující na triatlon nebo se snažíte udržet formu, Überlube poskytuje dlouhotrvající a vysokou ochranu proti oděru!

Cena

780781
1780781
1 položek celkem
uberlube dykka
780 Kč

Luxusní lubrikant v designové lahvičce s dávkovačem. Vegan & cruelty free! Kompatibilní s latexem a bezpečný pro použití s latexovými kondomy

249

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz